7 najlepszych utworów na lato

7 najlepszych utworów na lato

słońce lato

Na zewnątrz jest tak gorąco, jak już dawno nie było, termometry wskazują 30 stopni, jest sam środek lata, a chyba naturalne jest, że w taką pogodę słucha się innej muzyki, bardziej pozytywnej, wesołej i dodającej energii. Właśnie taka będzie cała dzisiejsza playlista.

Cała playlista to 7 świetnych i bardzo pozytywnych utworów na lato. Pół godziny dobrej muzyki.

Na playliście usłyszycie:

1. „Życie w stylu Summer Sale” zespołu Sofa, którego kiedyś nałogowo słuchałem, a teraz pomyślałem, że bardzo logiczne będzie, kiedy playlista o lecie zacznie się od wyrazu „lato”.

2. „A ja tak lubię lalalato” DoriFi, która jest świetna pod każdym względem i zawsze uważałem, że powinno ją poznać więcej osób, zwłaszcza że i ona, i jej zespół to profesjonaliści, czołówka polskich muzyków sesyjnych.

3. „Little Numbers” BOY, on po prostu pasował mi w to miejsce. Tak, jest dobry.

4. „Everything” Jehro, moim zdaniem najlepszy utwór na całej playliście.

5. „Shyness” Room Eleven, zawsze uśmiecham się, kiedy zaczynam słuchać tej piosenki.

6. „When They Fight, They Fight” Generationals kiedyś było w pierwszym odcinku „Suits”, a teraz jest w pierwszym odcinku tego cyklu.

7. „Fotosynteza” POMAU, moje odkrycie sprzed kilku lat. Mocny akcent na koniec. Raperzy z tego zespołu nie są może z pierwszej ligi, ale refren (i początek piosenki) jest tak REWELACYJNY, że to w niczym nie przeszkadza.

 

PLAYLISTA „7 najlepszych utworów na lato”

(jeśli playlista ci się nie wyświetla – obejrzyj ją na Youtube)

 

 Powiedzcie też, jakich piosenek wy słuchacie teraz i przez całe lato.

 

——————

[Ten wpis to inauguracja "7 najlepszych utworów", czyli kolejnego cyklu, już trzeciego z czterech, które zapowiadałem półtora tygodnia temu. Pierwsza część czwartego cyklu pojawi się za tydzień, już tradycyjnie o 20:00. Kolejna część "7 najlepszych utworów" już 14 września.]

A, tak w ogóle to wczoraj zmieniłem szablon na blogu na ładniejszy i bardziej profesjonalny. Prawda że jest świetny?

Fanpage bloga [KLIK!]

Mój twitter [KLIK!]

Tags from the story