Organizacja czasu dla zapracowanych

kacper zamojski

Cześć!

Nazywam się Kacper Zamojski.

Tworzę materiały o planowaniu, produktywności i organizacji czasu dla osób, które chciałyby mieć większą kontrolę nad swoim czasem, a co za tym idzie – nad swoim życiem.

Zajmuję się tym, bo jest to moją pasją, a z badań naukowych i własnego doświadczenia wiem, że sposób, w jaki zarządzamy naszym czasem, w znaczącym stopniu wpływa na zadowolenie z życia i osiągane sukcesy, czyli na szeroko pojętą “życiową skuteczność”.

Wierzę, że każdy może mieć znaczącą kontrolę nad swoim życiem i działać na własnych zasadach, tworząc swój wymarzony styl życia. Dlatego właśnie udostępniam materiały i narzędzia o potwierdzonej skuteczności, które codziennie pomagają osobom pragnącym lepiej kontrolować swój czas oraz mieć większy wpływ na to, w jakim kierunku zmierza ich kariera i życie.

Osiągnięcia i kompetencje

Tematyką produktywności i organizacji czasu zajmuję się od ponad 10 lat.

Wiele jeszcze przede mną, ale dotychczas zainteresowanie tymi tematami oraz stosowanie zdobytej wiedzy w praktyce, pozwoliło mi między innymi:

napisać kilkaset artykułów, z których najpopularniejsze były czytane przez dziesiątki tysięcy osób oraz notowały setki polubień i udostępnień;

odnosić sukcesy sportowe i zdobywać medale na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach tradycyjnego kung-fu;

– przeczytać ponad 1000 książek;

– dostać się na wymarzone studia;

zdobyć rozbudowaną, naukową wiedzę na takie tematy jak prawo, psychologia czy nowe technologie;

– opanować kilka języków obcych.

Prowadzę również newsletter, na którym co tydzień wysyłam dodatkowe treści o organizacji czasu i produktywności.

Ponadto, aktualnie pracuję nad swoją pierwszą książką dotyczącą tych samych tematów (więcej informacji już niedługo).

Przy tym wszystkim mam też czas na życie prywatne, odpoczynek, regularne treningi, spotkania ze znajomymi oraz zainteresowania i pasje. Jestem też kinomaniakiem i fanem dobrych seriali. Poza tym cenię starego rocka, dobre jedzenie i mocną herbatę.

W czym mogę Ci pomóc?

Zdaję sobie sprawę, że poradzenie sobie z natłokiem obowiązków nie jest proste.

Istnieją jednak rozwiązania, które mogą Ci to ułatwić.

Ta strona powstała po to, żeby pomóc Ci w lepszej organizacji czasu, tak żebyś mógł efektywniej pracować, znaleźć więcej wolnego czasu i skutecznie realizować długoterminowe cele i plany.

Jednocześnie od razu chciałbym zaznaczyć, że nie jestem coachem. Nie odpowiem na pytanie “jak żyć”, za to chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami, pasją oraz rozwiązaniami, które opracowałem przez te lata opierając się na pogłębionym researchu, badaniach naukowych oraz własnych doświadczeniach.

Gdzie jeszcze można mnie znaleźć?

Social media:

 Instagram: kacperzamojski  – streszczenia artykułów i filmów w formie prezentacji. Bardziej prywatne zdjęcia i stories,  tworzenie treści “od kuchni” (a od czasu do czasu ankiety dla czytelników oraz Q&A).

Facebook: Kacper Zamojski – aktualności i informacje o nowych artykułach i innych publikacjach.

Twitter: KacperZamojski – drobne konto, na które wrzucam notki i podsumowania w trakcie robienia researchu do różnego rodzaju publikacji. Dużo dodatkowych treści i ciekawostek.

E-mail: kazamojski@gmail.com

Podziel się followem:

Follows

Dodatkowe materiały

Wybierz temat

Produktywność

Planowanie, ustalanie priorytetów, realizowanie celów i kształtowanie zdrowych nawyków… czyli jak zrobić więcej w mniej czasu.

Organizacja czasu

Sposoby na zorganizowanie pracy i pozostałych sfer życia w taki sposób, żeby mieć więcej czasu dla siebie i najbliższych oraz na realizację pasji.

Inspiracje

Recenzje, wywiady i sylwetki wybitnych osób. Treści inspirujące do prowadzenia bardziej zorganizowanego życia.

Wyzwania

Testowanie nowych sposobów na organizację czasu i pracy oraz wnioski z eksperymentów.

Nie wiesz od czego zacząć?