O mnie

kacper zamojski blog

Cześć! Nazywam się Kacper Zamojski. Piszę o produktywności i stylu życia.

Odkąd pamiętam, fascynowało mnie pisanie, tworzenie nowych rzeczy oraz budowanie marek. Swoją pierwszą stronę założyłem w wieku 15 lat, a do dzisiaj prowadziłem bądź współprowadziłem wiele projektów, takich jak serwis o popkulturze, kilka blogów czy stronę poświęconą sztuce – każde z tych miejsc było regularnie odwiedzane przez tysiące czytelników, a najpopularniejsze z moich artykułów zostały przeczytane przez dziesiątki tysięcy osób.

Od 10 lat zajmuję się tematyką produktywności i efektywności osobistej. Z pasji do tych zagadnień powstał ten blog, z którego dowiesz się między innymi jak znaleźć więcej czasu oraz jak nim zarządzać, żeby być bardziej zadowolonym z życia.

Ten blog to część większej całości. Zarówno tutaj, jak i na newsletterze, dzielę się rzeczami, które mnie inspirują. Ponadto, aktualnie pracuję nad swoją pierwszą książką (premiera planowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku) oraz tworzę i rozwijam publikacje dotyczące zarządzania czasem. Jestem również w trakcie pisania pracy magisterskiej z zakresu prawa pracy i prawa nowych technologii.

Gdzie jeszcze można mnie znaleźć?

Spośród wszystkich miejsc, na których jestem aktywny, najłatwiej i najszybciej można się ze mną skontaktować przez Instagrama lub e-maila.

Instagram: kacperzamojski  – to kanał social media, na którym jestem najbardziej aktywny.

E-mail: kazamojski@gmail.com

Moje pozostałe projekty

Productivity Level Up – mój anglojęzyczny projekt dotyczący produktywności (premiera: sierpień 2020).

Kacperzamojski.com – moja autorska strona, na której znajdziesz wszelkie aktualności związane z moją osobą (premiera: wrzesień 2020).