Cześć! Nazywam się Kacper Zamojski. Piszę o produktywności i lifestyle designie.

Odkąd pamiętam, fascynowało mnie pisanie, tworzenie nowych rzeczy oraz budowanie marek. Swoją pierwszą stronę założyłem ponad 10 lat temu, a do dzisiaj prowadziłem bądź współprowadziłem wiele projektów, takich jak serwis o popkulturze, kilka blogów czy stronę poświęconą sztuce – każde z tych miejsc było regularnie odwiedzane przez tysiące czytelników, a najpopularniejsze z moich artykułów zostały przeczytane przez dziesiątki tysięcy osób.

Od 10 lat zajmuję się tematyką stylu życia oraz produktywności i efektywności osobistej. Z pasji do tych zagadnień powstał ten blog, na którym odnajdziesz inspiracje do udanego, pełniejszego, szczęśliwego życia.

Ten blog to część większej całości. Zarówno tutaj, jak i na newsletterze, dzielę się rzeczami, które mnie inspirują. Ponadto, aktualnie pracuję nad swoją pierwszą książką (premiera planowana jest na ostatni kwartał przyszłego roku) oraz tworzę i rozwijam publikacje dotyczące zarządzania czasem i produktywności (premiera mojego ebooka: styczeń 2021). Jestem również w trakcie pisania pracy magisterskiej z zakresu prawa pracy i prawa nowych technologii.

 

Gdzie jeszcze można mnie znaleźć?

Spośród wszystkich miejsc, na których jestem aktywny, najłatwiej i najszybciej można się ze mną skontaktować przez Instagrama lub e-maila.

Instagram: kacperzamojski  – to kanał social media, na którym jestem najbardziej aktywny.

E-mail: kazamojski@gmail.com